Maak herinneringen met Tekstballonnen Foto Act!
Geef uw evenement een leuke en originele twist met de Tekstballonnen Foto Act. Een actrice in een opvallend zwart-wit letterkostuum beweegt zich tussen de gasten en nodigt hen uit om te poseren met grappige striptekstballonnen. Woorden en kreten zoals AAAH! en GRMPF!? zorgen voor vrolijke en spontane momenten.
Persoonlijke branding
Deze foto-act is niet alleen leuk, maar ook ideaal voor zichtbaarheid van uw merk. De foto’s worden direct afgedrukt in een full-color fotoframe, voorzien van uw logo of boodschap. Zo combineert u entertainment met herkenbare branding.
Blijvende herinnering
Uw gasten ontvangen hun foto meteen als aandenken. De stripachtige beelden zijn professioneel afgewerkt en zorgen voor een blijvende herinnering. Een speelse toevoeging die uw evenement extra bijzonder maakt.
Soort Act:
Foto Entertainment
Genre:
Ontvangst Entertainment, Festival Act, Winkelcentrum Entertainment, Beurs & Promotie Act, Netwerk Meeting, Mobiel Entertainment, Club Entertainment, Kinder Entertainment, Vaderdag Entertainment, Moederdag Entertainment, Thema Zwart-Wit
Speeltijd:
3x 40 min. (binnen 4 uur) = max. 100 foto’s of
4x 40 min. (binnen 4 uur) = max. 133 foto’s
Aantal Spelers:
1 Speler – Code: MOD-1332-648
2 Spelers – Code: MOD-1337-648
Inclusief:
Inclusief 100 direct-klaar-foto’s + 100 standaard fotoframes (full color, gestanst, gevouwen en geplakt)
* Extra sets per 25 foto’s + frames mogelijk tegen meerprijs.
Maatwerk mogelijkheden:
– Korte zin onder de Foto + Logo achterzijde Fotoframe
– Ontwerp Fotoframe volledig aangepast aan Evenement/Huisstijl.
– Eigen Logobordje (op het karretje)
Speellocatie:
-Zowel binnen als buiten mogelijk (mits droog!)
-De speellocatie moet zonder trap bereikbaar zijn om beschadigingen aan het kostuum te voorkomen.
-Hoogte min. 3 mtr +gemiddeld 1,5 m.ruimte tussen gasten/decor/meubels etc. om door te lopen.
Voorbereidingstijd:
1,5 uur voor aanvang aanwezig








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.